ادامه حرکت رکورد ، فتح نشانه های جدید

ادامه حرکت رکورد ، فتح نشانه های جدید

[ad_1]

قیمت طلا در جهان امروز

اخبار آخرین قیمت طلا امروز ، ساعت 7:20 صبح در تاریخ 2 ژانویه ، به وقت ویتنام در بورس اوراق بهادار ، قیمت لحظه ای طلا در حال حاضر 1900 دلار / اونس خرید و فروش تعیین شده است ، که اندکی افزایش ، 01٪ نسبت به دیروز.

این حرکتی است که پیش از آن پس از بهترین قیمت طلا در یک دهه پیش بینی می شد.

به گفته کارشناسان ، قیمت طلا در روزهای آینده همچنان در حال افزایش است ، اگرچه موارد نسخه جدید Covid-19 در حال افزایش است. دلیل این امر خوش بینی سرمایه گذاران نسبت به لایحه تسکین اقتصادی پیشنهادی رئیس جمهور ترامپ است.

امروز 2 ژانویه آخرین لیست قیمت طلا را به روز کنید: ادامه سرعت رکورد ، فتح نقطه عطف جدید 1

قیمت طلا در جهان به شدت به زمان شکست COVID-19 بستگی دارد. عکس: اینترنت

در تاریخ 29 دسامبر ، میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا رای خود را در مورد پیشنهاد ترامپ برای افزایش برنامه نجات COVID-19 خود به 2000 دلار به تعویق انداخت. علاوه بر این ، آقای مک کانل همچنین از سنا خواست رد تصمیم رئیس جمهور برای وتو در لایحه دفاع را رد کند.

این فشار بر فشار بازار فشار وارد کرده است ، اگرچه فعالان بازار همچنان نسبت به لایحه خوش بین هستند.

علاوه بر این ، اخبار بد در مورد واکسن COVID-19 باعث شده است که سرمایه گذاران “کانال های مخفی” مطمئنی مانند طلا را پیدا کنند که قیمت طلا را اندکی افزایش می دهد.

قیمت طلا در کشور امروز

آخرین اخبار قیمت طلا امروز ، قیمت طلا جلسات اختتامیه SJC در سیستم های معاملات نوسان کمتری در هر دو جهت خرید و فروش نسبت به قیمت افتتاحیه امروز صبح نشان داد. در سیستم جواهرات سایگون ، قیمت طلای SJC همچنان 55.55 – 56.10 میلیون دونگ / تائل (خرید – فروش) تعیین شده است.

امروز 2 ژانویه آخرین لیست قیمت طلا را به روز کنید: ادامه سرعت رکورد ، فتح نقطه عطف جدید 2

عکس: اینترنت

در همان زمان ، در بازار هانوی ، شرکت Bao Tin Minh Chau قیمت طلا SJC را برای حفظ رشد جزئی ثبت کرد ، افزایش 90،000 VND / tael را در جهت خرید ثبت کرد و در جهت خرید کمی به 10،000 VND / tael رسید. فروش. در حال حاضر ، قیمت طلای SJC در 55.75 – 56.24 میلیون VND / Tael (خرید – فروش) تعیین شده است. قیمت طلا 999.9 ، علامت طلا Dragon Thang Long با 54.81 – 55.51 میلیون VND / tael (خرید – فروش).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *