اخبار شبانه روزی قانونی: آنها 8 مهمان و کارکنان خود را در “آرامش” تماشاخانه پیدا کردند

اخبار شبانه روزی قانونی: آنها 8 مهمان و کارکنان خود را در “آرامش” تماشاخانه پیدا کردند

[ad_1]

8 مهمان و کارکنان “در آرامش” در بار ، برای یکدیگر آواز می خواندند

در 20 آگوست ، پلیس Thano That در هانوی گفت که آنها به تازگی یک موسسه خوانندگی را باز کرده اند که مقررات پیشگیری از همه گیری را نقض کرده و هنوز برای تجارت باز است.

پیش از این ، حوالی ساعت 5:30 بعد از ظهر در 18 اوت ، هنگام انجام وظیفه گشت برای جلوگیری و کنترل همه گیری کووید -19 در این منطقه ، پلیس کمون تاچ هوآ بازرسی اداری از فروشگاه سینگ را برای یکدیگر انجام داد تا به صدای ویت هوان در روستا گوش دهند. 1 ، کمون تاچ هوآ

اخبار حقوقی شبانه روزی: افتتاح 8 مهمان و کارکنانی که در نوار آواز

این موسسه متعلق به Nguyen Thi H. (SN 1976 ، در کمون Thach Hoa) است. 4 مهمان مرد و 4 کارمند در اتاق 2 آواز خواندند. هویت این افراد شامل NV0 (SN 2003) ، NVL (SN 1990) ، NVT (SN 1990) ، VQA (SN 1994) در شهرداری Tuyet Nghia ، منطقه Quoc Oai ، هانوی است. NTH (متولد 1999 ، زادگاه Tuyen Quang) ؛ DAT (SN 2000 ، زادگاه Kien Giang) ؛ HTT (SN 2002 ، زادگاه Hoa Binh) و CTP (SN 1999 ، زادگاه Ha Nam).

پلیس کمون تاچ هوآ این حادثه را ثبت کرد و افراد مربوطه را برای روشن شدن به مقر آورد. بر اساس این تخلف ، در حالی که شهر بر اساس دستورالعمل 16 دولت فاصله اجتماعی را اعمال می کرد ، پلیس کمون تاچ هوآ گزارشی تهیه کرد و به کمیته مردمی شهرداری توصیه کرد که پرونده را تکمیل و به کمیته مردمی منطقه ارسال کند. او تصمیم گرفت که تخلفات اداری علیه مالک رستوران و 8 فرد مرتبط را تحریم کند.

16 شرکت کننده در قمار با نقض پیشگیری و کنترل همه گیری ها

حوالی ساعت 7:40 بعد از ظهر 19 آگوست ، پلیس استان فو ین با هماهنگی پلیس شهر توئی هوآ به طور ناگهانی به خانه شماره 18 خیابان لو کیو دون اداره 4 شهر توئی هوآ حمله کرد و 16 نفر را دستگیر و دستگیر کرد. قمار ، قتل و مجازات با پول.

پلیس نزدیک به 45 میلیون VND را در محل ، 3 جعبه کارت هنوز دست نخورده ، تعداد زیادی کارت عرشه و 8 موتورسیکلت ضبط کرد.

اخبار شبانه روزی حقوقی: 8 مهمان و کارکنان در

آژانس تحقیقات پلیس شهر Tui Hoa در حال حاضر بر اساس قانون پرونده پردازش را ادغام می کند.

علاوه بر این ، کمیته مردمی بخش 4 پیشنهاد کرد که کمیته مردمی Tui Hoa تصمیم بگیرد که این 16 نفر را به دلیل نقض “عدم رعایت تصمیم اعمال محدود کننده ، با 10 تا 20 میلیون وند جریمه نقدی جریمه کند. “به تعداد زیادی جمع آوری می شوند” تحت فرمان دولت 7 117/2020 / ND-CP در 28 سپتامبر 2020 در مورد مجازات تخلفات اداری در زمینه مراقبت های بهداشتی.

یک نفر را با “اشتیاق” برای سرقت زنجیر طلا از زنان موتورسیکلت دستگیر کنید

در 20 آگوست ، پلیس شهر Huong Thuy (استان Thua Thien Hue) اعلام کرد که به تازگی Le Minh Loi (متولد 1991 ، ساکن شهرداری Thuy Phu ، شهر Huong Thuy) را به دلیل سرقت دستگیر کرده است.

آژانس تحقیقاتی گفت که لوی یک سارق حرفه ای بود که اغلب زنان را با موتورسیکلت می کشت.

اخبار حقوقی شبانه روزی: 8 مهمان و کارکنان

به طور دقیق تر ، در 19 ژوئیه ، لوی در حال موتورسواری در جاده بود که به تقاطع هنگ هنگ-لی مای (شهر Huong Tui) نزدیک شد و زنی را دید که با دو کودک در حال موتورسواری بود. لوی از پشت بالا رفت ، نزدیک شد و یک زنجیر طلا 3.2 رشته ای گرفت.

سپس ، در 5 و 10 آگوست ، لوی به انجام دو سرقت اموال ادامه داد ، همه قربانیان زن بودند ، اموال غارت شده زنجیر طلا بود.

املاک اختصاص داده شده توسط لوی به پول فروخته شد. آژانس تحقیقات پلیس شهر Huong Thuy در حال حاضر به گسترش تحقیقات خود در مورد این پرونده ادامه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *