آوردن غیرقانونی افراد به ویتنام منجر به شیوع همه گیر می شود و 3 نهاد هزینه گزافی را پرداخت می کنند

آوردن غیرقانونی افراد به ویتنام منجر به شیوع همه گیر می شود و 3 نهاد هزینه گزافی را پرداخت می کنند

[ad_1]

مطابق با PLO و اخبار VTCآژانس تحقیقات امنیت عمومی استان آن جیانگ احکام دستگیری متهمان Phan Phi Hung (42 ساله) ، Pham Thanh Hap (خود خوانده Hap ، 26 ساله) و Trang Van Ut (خود خوانده Sang ، 32 ساله) را اجرا کرد. به اتهام سازماندهی ورود غیرقانونی برای دیگران.

اینها سایتهای مربوط به خط سازمانی برای افرادی است که به طور غیرقانونی وارد ویتنام می شوند ، از جمله BN 1440.

Giang: آوردن غیرقانونی افراد به ویتنام منجر به شیوع همه گیر می شود ، 3 نهاد گران می پردازند 1

عکس: PLO

طبق نتایج اولیه تحقیقات ، مشخص شد که هون با نهادهایی از کامبوج و تای ، دین ، ​​هاپ ، یوت برای هدایت گروه BN1440 و دیگران برای ورود به ویتنام و سپس انتقال آنها به ویتنام مرتبط است. محل مورد نیاز شخص هنگام ورود.

بعد از ظهر 23 دسامبر ، یک کامبوجی با هونگ تماس گرفت و اعلام کرد که 9 نفر از کامبوج صبح زود 24 دسامبر به ویتنام بازگشتند. هونگ تماس گرفت تا تای ، دین ، ​​هیت ، یوت را مطلع کند و از یوت خواست تا یک اتومبیل مسافرتی 7 نفره دیگر پیدا کند.

هنگامی که 9 نفر به طور غیرقانونی وارد ویتنام شده بودند ، هون ترتیب داد که یک گروه سه نفره را به روستا منتقل کنند. 6 نفر دیگر به اتومبیل 7 نفره مای ون تین منتقل شدند که هون قبلاً از اوت خواسته بود. پول این گروه را به شهرستان تان هونگ ، استان لانگ آن و شهر هوشی مین منتقل کرد. یوت ماشین را به خانه هاپ رساند و 3 نفر را به چاو داک و هوشی مین برد.

شناخته شده است که در یک گروه 9 نفره که به طور غیرقانونی وارد شده اند ، 4 مورد Covid-19 وجود دارد ، از جمله بیماران 1440 ، 1451 ، 1452 و 1453.

با توجه به اپیدمی COVID-19 در ویتنام ، بعد از ظهر 8 ژانویه ، وزارت بهداشت سه مورد جدید دیگر را اعلام کرد که همه آنها بلافاصله در Tra Vin و Hanoi قرنطینه شدند. در حال حاضر ویتنام در مجموع 1512 مورد عفونت دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *