آقای کائو تانگ وقتی تصویر جسورانه دختر اول را نشان داد ، چشمان مردم را کاملا باز کرد

آقای کائو تانگ وقتی تصویر جسورانه دختر اول را نشان داد ، چشمان مردم را کاملا باز کرد

[ad_1]

آقای کائو تانگ اخیراً هنگامی که مرتباً برای مراقبت از دختر دلبند خود وقت می گذارد و این لحظات جالب را در صفحه شخصی خود منتشر می کند ، در لیست “پدران دیوانه برای کودکان” قرار گرفت.

به تازگی ، شوهر دونگ نیی هنگام ارسال تصویری از وینی ، مخاطبان را وادار کرد که چشمان خود را باز کنند و با هیجان معرفی کرد: “دختر بابا” نیز “زمان شکم (شکم) برای سلامتی پدرت است.

آقای کائو تانگ وقتی عکس جسورانه دختر اول را نشان داد ، چشمان مردم را کاملا باز کرد

آقای کائو تانگ تصویری جسورانه از دختر کوچک خود نشان می دهد

این تصویر بلافاصله هزاران تعامل با مخاطبان و طرفداران را به خود جلب کرد. بسیاری از مردم اظهار داشتند كه وینی كوچك ، بدنی بزرگ و بزرگ ، موهای سیاه ضخیم را دزدید. در مقابل این منظره زیبا از دختر اول خانواده دونگ نئی ، آقای کائو تانگ ، بسیاری از مردم نمی توانند فروپاشند.

علاوه بر این ، دیدگاه دختر محبوب آقای کائو تانگ نیز جلب توجه کرد. همانطور که می بینید ، شوهر دونگ نیی بسیار “از بچه ها دیوانه است” ، او همیشه از دیدن دختر محبوبش خوشحال است. قبل از آن ، لحظات زیادی در کنار پدر و پسر آقای کائو تانگ ، به اشتراک گذاشته شده توسط دونگ نیی ، مردم را نیز به هیجان آورد.

آقای کائو تانگ وقتی عکس پررنگ اولین عشق زنانه را نشان داد مردم را

آقای کائو تانگ وقتی عکس جسورانه دختر اول را نشان داد ، چشمان مردم را کاملا باز کرد

لحظات زیادی از پدر و پسر آقای کائو تانگ ، به اشتراک گذاشته شده توسط دونگ نیی ، مردم را هیجان زده کرد

می توان گفت که وینی بزرگترین هدیه متبلور شده توسط عشق 10 ساله دونگ نیی است – آقای كائو تانگ. به همین دلیل زن و شوهر همیشه بهترین چیزها را به دختر اول خود می دهند.

دونگ نیی پس از مراقبت از کودکان و ماندن در خانه ، هنگامی که در برنامه ها ظاهر شد و دوباره آواز خواند ، شروع به بازگشت به کار کرد. دیده می شود که پس از اندکی بیشتر از 3 ماه پس از تولد ، خواننده به سرعت بدن لاغر خود را بازیافت و دوباره در جمع اعتماد به نفس پیدا کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *