آقای وانگ می تواند به سرعت یاد بگیرد و عمیقاً عمل کند ، اما این باعث می شود که کل اعضای فیلم به خاطر یک چیز رنج بکشند

آقای وانگ می تواند به سرعت یاد بگیرد و عمیقاً عمل کند ، اما این باعث می شود که کل اعضای فیلم به خاطر یک چیز رنج بکشند

[ad_1]

آقای وانگ یک پروژه قلم افتتاحیه فیلم ویتنامی در سال 2021 است. این فیلم با الهام از اثر Lao Hac توسط نویسنده Nam Kao ساخته شده است. بازیگران این فیلم عبارتند از: هنرمند Viet Lien در نقش Old Hac ، Huu Chau در نقش Ba Kien ، Artist Chieu Xuan در نقش همسر اول Ba Kien ، Khanhuyen در نقش همسر دوم وی. با این حال ، از همان لحظه ای که سگ نقش پسر طلایی را بازی کرد ، بسیاری از مردم ادعا کردند که آنها از سگهای نژاد ویتنام ، بلکه از سگهای ژاپنی استفاده نمی کنند.

آقای وانگ به سرعت یاد گرفت و عمیقاً عمل کرد ، اما باعث شد همه اعضای فیلم به خاطر یک چیز رنج بکشند

آقای وانگ با موفقیت نقش خود را انجام داد. عکسهای صفحه

آقای وانگ در 8 ژانویه 2021 رسماً آزاد می شود. دقیقاً در روزی که این فیلم اخیراً اکران شد ، آقای وانگ وقتی بازی ماهرانه ای از خود نشان داد ، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت. طبق گفته خدمه ، آقای وانگ برای اینکه بتواند در بازیگری شرکت کند ، باید یک پروسه آموزش سخت را پشت سر بگذارد که نیاز به هماهنگی روان با بازیگر و گروه داشت. سازندگان فیلم همچنین باید Cuc Vang را به عنوان یک بازیگر ، “رنج و رنج” ، باهوش و باهوش ، اما … کاملاً حریصانه ستایش کنند.

با این حال ، Ha Xuan Hoang ، مربی سر و حرفه ای سگ ، در هنگام ضبط پسر طلایی فرصت یافت تا بسیاری از حقایق جالب را فاش کند. این مربی ای است که بیشترین مدت را در کنار او بوده است. وی با بیان اینکه اگر سگ خشمگین را انتخاب کنید ، می ترسید روی بازیگر تأثیر بگذارید ، برای یک سگ خوب بازی در صحنه های اکشن دشوار است: “وقتی پروژه آموزش پسر طلایی را بدست می آورید ، طی 29 سال آموزش یک چالش بزرگ است. استشمام سگهای من “.

آقای وانگ به سرعت یاد گرفت و عمیقاً عمل کرد ، اما باعث شد همه اعضای فیلم به خاطر یک چیز رنج بکشند

آقای وانگ ، علی رغم بازیگری عالی ، هنوز علاقه شدیدی به غذا دارد. عکسهای صفحه

نتایج بسیار شایسته ای بود ، وقتی آقای وانگ همه چالش ها را پشت سر گذاشت ، می توانست آرام شود ، اگرچه عوامل تأثیرگذار زیادی در اطراف او وجود دارد: بوفالو ، خزنده ، شلوغ ، پر سر و صدا ، .. آقای وانگ بارها و بارها مجبور شده است که خدمه وقتی از روی کنجکاوی پرواز 3 کیلومتری را دنبال می کنند ، مبارزه کنند. آقای وانگ همچنین علاقه زیادی به تخم مرغ های معکوس دارد ، بنابراین فقط بوی عطر باعث حواس پرتی و چرخیدن می شود. این باعث می شود که مربی حتی شکایت کند: “شما نمی توانید آنطور غذا بخورید ، چگونه می توانید ضعیف باشید!”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *