آفتابگردان و خورشید – قسمت 16: خانم Diem Loan حافظه خود را از دست می دهد ، Ngoc دوباره بازی بد می کند

آفتابگردان و خورشید – قسمت 16: خانم Diem Loan حافظه خود را از دست می دهد ، Ngoc دوباره بازی بد می کند

[ad_1]

در قسمت شانزدهم ، خانم باخ کوک وقتی عبارتی عجیب را دید س aالی پرسید. چو به مادرش دروغ گفت و گفت كه غذا را تمام كنند و سپس مدتي بيرون بروند تا بازي كنند ، پس آنها خسته شدند. خانم باخ کوک نمی دانست که کین در روز تولد خود چاو را ترک کرده است.

آفتابگردان و خورشید - قسمت شانزدهم: خانم Diem Loan حافظه خود را از دست می دهد ، Ngoc

خانم Diem Loan پس از سقوط حافظه خود را از دست داد. عکس: VTV

در همین حال ، كین همچنان در حال كمك به خانم باخ كوك بود ، و نگرشی سرد نسبت به چاو حفظ كرد ، اما او شروع به یافتن راه هایی كرد تا برای فهم بهتر مین به Tri مراجعه كند. چاو در خلوت ملاقات کرد ، می خواست بداند چرا اخیراً کین بیرون از خانه ، صحبت و غذا نرفته است. کین می خواهد اگر دیگر به خودش اعتماد نکند از هم جدا شود. كین معتقد است كه عشق شكرانه نیست ، و این سingال را مطرح می كند كه آیا چاو واقعاً دوست داشته است؟ چو که به همه چیز فکر می کرد ، فعالانه با کین صلح کرد.

هر از گاهی ، Ngoc ترفندهایی می زد تا به سه آسیب برساند. نگوک با دانستن اینکه تری عاشق پرندگان است ، با فراخواندن تری هیجان زده در آب آشامیدنی ریخته و پرندگان را از بین برد. سه نفر مین را صدا زدند تا گریه کند و به آنها گفته شد که محکم و سخت است. تری و نگوک که فهمیدند بوی آب آشامیدنی بوی عجیبی می دهد ، در حالی که عصبانی بودند ، به طور تصادفی با هم درگیر شدند ، تری هانگ را فشار داد تا به دیوار بیفتد.

آفتابگردان و خورشید - قسمت شانزدهم: خانم Diem Loan حافظه خود را از دست می دهد ، Ngoc

سه و نگوک فرار کردند. عکس: VTV

و خانم Diem Loan وقتی فهمید که معشوقش یک میلیارد دلار فریب خورده است دیوانه بود ، به طور تصادفی لیز خورد و باعث شد وی در بیمارستان بستری شود. مین با عجله به بیمارستان پی برد که حافظه خود را از جمله کلاهبرداری از دست داده و پسرش برای زندگی در خانواده کائو رفته است. نمی دانم چه کنم که مادرم می خندد و گریه می کند ، مین مرخصی گرفت تا از مادرش مراقبت کند. وقتی هوانگ تماس گرفت تا ببیند چه مشکلی دارد ، بیماری مادرش را پنهان کرد.

Sunlight Reverse Sun هر دوشنبه تا چهارشنبه ساعت 9:40 صبح از VTV3 پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *