آخرین اطلاعات در مورد تصادف با قطار در شهربازی باعث 3 کشته شد

آخرین اطلاعات در مورد تصادف با قطار در شهربازی باعث 3 کشته شد

[ad_1]

طبق اخبار از دانش آنلاینمربوط به حادثه با قطار در یک پارک تفریحی در منطقه توریستی جزیره Ngoc Xanh (منطقه Thanh Tui ، استان فو تو) ، که باعث مرگ 3 دانش آموز از دبیرستان دونگ آنه (هانوی) شد ، خانم Pham Thi Hien ، مدیر دبیرستان دونگ آن تأیید کرد که این یک اتفاق غیر عمدی بوده است ، اگرچه تجربه بسیار دقیق و دقیق انجام شده است.

به دنبال این حادثه ، وزارت آموزش و پرورش در هانوی اعلام كرد كه گزارش خود را از هیئت مدیره دبیرستان دونگ آن (هانوی) دریافت كرده است.

آخرین اطلاعات در مورد حادثه قطار که منجر به 3 قربانی شد 1

قطار آمریکایی در منطقه توریستی جزیره Ngoc Xanh. عکس اینترنتی

همچنین در رابطه با حادثه فوق ، منبع دن سه گفت كه اداره اصلی زمین شناسی و مواد معدنی ویتنام ، منطقه توریستی جزیره مروارید آبی شركت سهامی Ao Woo ، مجوز بهره برداری از آب معدنی گرم را ندارد. مجوز تحقیق.

“در سال 2014 ، اداره کل زمین شناسی و مواد معدنی ویتنام مورد بهره برداری غیرقانونی و غیرمجاز را بررسی و با آنها برخورد کرد و از شرکت سهامی Ao Vua خواست تا بلافاصله بهره برداری از آب معدنی گرم را متوقف کند.”– منبع را در روزنامه نقل می کند دن سه گفت

شرکت سهامی Ao Vua پرونده ای تهیه کرد ، وزارت منابع طبیعی و محیط زیست در 28 سپتامبر 2017 مجوز اکتشاف مواد معدنی 2342 پوند / GP-BTNMT را صادر کرد.

شناخته شده است که تاکنون شرکت سهامی Ao Vua فقط مجوز کشف منابع آب گرم معدنی را دارد اما هنوز مجوز بهره برداری از آب معدنی گرم در بستر رودخانه دا برای خدمات رسانی به مشاغل منطقه توریستی Ngoc Dao را ندارد. Xanh (شهر Thanh Thuy ، منطقه Thanh Thuy ، استان Phu Tho).

اطلاعات اولیه بیان داشت که در 14 ژانویه ، مدیران مدارس یک جلسه عملی برای 896 دانش آموز در کلاس های 10 و 11 در پایان ترم اول برگزار کردند. معلمان باتجربه در این جلسه شرکت کردند. طبق برنامه ، دانش آموزان برای ارائه بخور دادن در معبد Hai Ba Trang حاضر می شوند و پس از آن برای تفریح ​​و تفریح ​​به منطقه توریستی جزیره Ngoc Xan منتقل می شوند …

حدود ساعت 12 ، گروهی از دانشجویان 11A2 مشغول بازی با غلتک بودند که ناگهان ، هنگام بازی ، دو واگن آخر وجود داشت که 3 دانش آموز را حمل می کرد ، ناگهان از ریل ها پرتاب شدند و از ارتفاع حدود 2.5 متر سقوط کردند.

پس از این حادثه ، 3 قربانی به بخش اورژانس در مرکز بهداشت منطقه منتقل شدند ، اما تنها LTA (17 ساله در دونگ آن ، هانوی) به دلیل آسیب دیدگی شدید در سر زنده نماند.

سپس کمیته مردمی منطقه Thanh Thuy تصمیم به تعلیق فعالیت های تجاری در منطقه توریستی جزیره Ngoc Xanh صادر کرد تا به عنوان تحقیقات انجام شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *