آخرین اخبار در مورد قیمت بنزین امروز 6/1: به شدت نزول کنید

آخرین اخبار در مورد قیمت بنزین امروز 6/1: به شدت نزول کنید

[ad_1]

قیمت بنزین در جهان امروز: در جلسه صبح روز 6 ژانویه در بورس کالای نیویورک ، قیمت نفت خام شیرین سبک WTI به 49.88 دلار در هر بشکه رسید که در این جلسه کمتر از 0.05 دلار / بشکه بود. با این حال ، قیمت نفت WTI نسبت به جلسه مشابه در 5 ژانویه به 2.55 دلار / بشکه افزایش یافت.

در همین حال ، قیمت نفت برنت 53.56 دلار در هر بشکه بود که در طول جلسه 0.04 دلار / بشکه پایین است. برای این نوع نفت خام نیز در مقایسه با زمان مشابه 1/5 به 2.86 دلار / بشکه افزایش یافت.

آخرین اخبار قیمت بنزین امروز ، 6 ژانویه: به طور مداوم افت شدید 1

تصویر

مشاهده می شود که امروز قیمت های نفت به شدت افزایش یافت و در اقتصاد جهانی یک سری داده های خوش بینانه درباره بهبود اخیر ثبت شد. طبق نظرسنجی از مدیران خرید کارخانه در آسیا و اروپا ، فعالیت تولید در ماه دسامبر افزایش یافت.

علاوه بر این ، بورس اوراق بهادار با این انتظار که اقتصاد جهانی به زودی در بسیاری از کشورها بهبود یابد ، اصرار به اجرای اقدامات بهبود اقتصادی دارد ، در حالی که انتظار می رود ترجمه Covid-19 با فرا رسیدن فصل شرق به سرعت منتقل شود.

علاوه بر این ، اخبار مبنی بر عدم توافق OPEC + برای کاهش تولید در 4 ژانویه و OPEC + احتمالاً در صورت حمایت عربستان ، عراق ، نیجریه ، امارات متحده عربی ، کاهش فعلی تولید را حفظ خواهد کرد. این همان چیزی است که بر قیمت نفت تأثیر گذاشته و آنها را به سمت بالا سوق داده است.

علاوه بر این ، سرمایه گذاران نگران بی ثباتی سیاسی در ایالات متحده نیز عوامل محدود کننده افزایش قیمت جهانی نفت امروز هستند.

قیمت بنزین داخلی امروز: طبق چرخه مدیریت قیمت بنزین ، 26 دسامبر زمانی است که وزارت صنعت و تجارت – دارایی قیمت پایه را برای فرآورده های نفتی محلی اعلام می کند.

آخرین اخبار در مورد قیمت بنزین امروز ، 6 ژانویه: سقوط مداوم 2

تصویر

به طور خاص ، قیمت بنزین باید با قیمت خرده فروشی تنظیم شود:

قیمت بنزین E5 RON 92 با قیمت 15518 VND / لیتر فروخته می شود که نسبت به دوره تنظیم قبلی 389 VND / لیتر افزایش دارد.

قیمت بنزین RON 95 با قیمت 16،479 VND / لیتر فروخته می شود که نسبت به دوره تنظیم قبلی 472 VND / لیتر افزایش دارد.

قیمت فعلی فروش دیزل 12 376 VND / لیتر است که 484 VND / لیتر افزایش دارد ،

قیمت فروش فعلی نفت سفید 11 188 VND / لیتر است که 411 VND / لیتر افزایش دارد ،

قیمت فروش فعلی مازوت 12،272 VND / لیتر است که 330 VND / لیتر افزایش دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *